تیمهای بندر انزلی ، بندر امام و بندر شهید رجایی فاتح مسابقات آبی در بندر نوشهر

به گزارش اخبار جدی ، مسابقات ورزشهای آبی در بندر نوشهر  که طی روز های ۲۳و۲۴ مردادماه به میزبانی مشترک بندرنوشهر و کمیته ورزش سازمان بنادرودریانوردی برگزار شد تیم های بندرانزلی با کسب ۲۵۱ امتیاز،بندرامام(ره) با ۱۷۰ امتیاز و شهید رجایی با ۱۵۳ امتیاز به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

در مسابقات شنا که در روز نخست و در سه رده سنی برگزار شد ؛ تیم های بندرانزلی با ۱۵۰ امتیاز،بندرامام (ره) با ۱۱۹ امتیاز و بندرچابهار با ۱۱۳ امتیاز به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند و جام اخلاق این مسابقات نیز به تیم چابهار اهداء شد.

 در رشته قایقرانی نیز تیم های بندرانزلی با ۱۰۱ امتیاز ، بندرنوشهر با ۸۷ امتیاز و بندر شهید رجایی با ۷۵ امتیاز به ترتیب به مقام های اول تا سوم این مسابقات دست یافتند و جام اخلاق این مسابقات نیز به تیم بندر آبادان اهداء گردید.

 78090_orig (1)در آئین اختتامیه این دوره از مسابقات که عصر چهارشنبه در مجتمع رفاهی و آموزشی کلارآباد برگزار شد حسن یکدله پور معاون برنامه ریزی و توسعه منابع و نائب رئیس کمیته ورزش اداره کل بنادرودریانوردی استان مازندران طی سخنانی ایجاد شادابی و نشاط و افزایش انگیزه در همکاران و خانواده های آنان را مهمترین هدف برگزاری مسابقات ورزشی در سازمان بنادرودریانوردی عنوان کرد.

    دکتر خادم بصیر مدیریت بیمه،رفاه و بهداشت سازمان بنادرودریانوردی نیز با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم عبد الوهاب کاشی ها و شادروان محمدرضا اکبرپور دو تن از فعالان عرصه ورزش سازمان بنادرودریانوردی که اخیراً به رحمت ایزدی پیوستند ترویج فرهنگ و منش پهلوانی و روحیه جوانمردی را از اهداف برگزاری مسابقات ورزشی برشمرد و از اهتمام جدی سازمان بنادرودریانوردی برای توسعه ورزش در بین کارکنان سازمان و خانواده های آنان خبر داد.

    یحیی یحیایی دبیر اجرایی و مسئول کمیته فنی سیزدهمین دوره از مسابقات با ارائه گزارشی از روند برگزاری این دوره از مسابقات گفت: هفتمین دوره مسابقات ارگان های دریایی به میزبانی سازمان بنادرودریانوردی در بندر اقیانوسی چابهار در سال جاری برگزار خواهد شد.

   در پایان با اهداء جام از تیم ها و نفرات برتر سیزدهمین دوره مسابقات ورزش های آبی (شنا و قایقرانی) ویژه فرزندان پسر کارکنان سازمان بنادرودریانوردی قدردانی به عمل آمد.