ردایی شهردار چالوس خبر داد : چالوس ، پایتخت جشنواره های آبی شمال کشور خواهد شد

شهردار چالوس در گفتگویی با خبرنگار اخبار جدی ، از برگزاری نخستین جشنواره آبی – ساحلی استانی در این شهر خبر داد و عنوان کرد : این جشنواره از چهارم مردادماه به مدت یک ماه در ساحل رادیو دریا چالوس برگزار خواهد شد .

جعفر ردایی همچنین اشاره نمود : چالوس همواره مهد توجه گردشگران بوده است و لاجرم فراهم نمودن فضاهای گردشگری ، ورزشی و فرهنگی از وظایف شهرداری و شورای اسلامی است که طی نشستهایی تصمیم گرفته شد تا با استفاده از ظرفیتها و پتانسیلهای شهر، بهترین راندمان را برای این منظور مهیا نماییم .

ایشان در ادامه سخنانش اظهار داشت : شورای سیاستگزاری جشنواره با مسئولیت مسعود زندی نایب رئیس شورا با هدف توسعه نشاط اجتماعی، فرهنگ ورزش و سلامتی و جذب توریست تشکیل شد، کمیته هایی تحت عناوین پشتیبانی، عمرانی، فنی و تبلیغاتی تشکیل و فعالیت خود را آغاز کردند.

شهردار چالوس ضمن دعوت از ورزشکاران و ورزش دوستان ، از نظرات و پیشنهادات صاحب نظران جهت برگزاری هر چه با کیفیت تر این جشنواره استقبال کرد و گفت : این جشنواره با همکاری اداره ورزش و جوانان ، جامعه ورزش ، هیات های ورزشی فوتبال ، والیبال ، کشتی ، جدو ، قایقرانی ، کایاک ، کاناپولو ، جت اسکی و سایر انجمنهای ورزشی شهرستان و سطح استان مازندران برگزار خواهد شد.

ردایی در پایان از زحمات و همراهی معاون سیاسی استاندار مازندران، مدیران کل ورزش و جوانان ، فرهنگ و ارشاد مازندران، رییس هیئت ورزشهای همگانی استان، مدیرکل منابع طبیعی غرب مازندران، نماینده مردم شهرستانهای چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار چالوس، اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری ، هیئت قایقرانی استان و تمامی کسانی که ما را یاری نمودند ؛ تشکر و قدردانی مینمایم .