رئیس اداره زندان نوشهر : ۵۰ زندانی مالی غیرعمد در انتظار آزادی هستند

سید عبداله حسینی با اعلام مطلب فوق بیان داشت : تعداد ۵۰ زندانی مالی غیرعمد در زندانهای شماره یک و دو نوشهر وجود دارند که در انتظار دستان مهربانی هستند که با ایثار مال خود درهای امید و زندگی دوباره را بر روی آنان و خانواده هایشان بگشایند .

به گزارش اخبار جدی ، رئیس اداره زندانها ، اقدامات تامینی و تربیتی شهرستان نوشهر بیان داشت : در این جشن که همه ساله در ماه مبارک رمضان برگزار می شود با کمکهای خیران نیک اندیش علاوه بر آزادی زندانیان مالی غیرعمد و معسرین و به خانواده های بی بضاعت زندانیان نیز کمک می شود .

وی اظهار داشت : مبلغ ۱۴۰ میلیون تومان در جشن گلریزان توسط خیرین غرب مازندران از محمود آباد تا رامسر جمع آوری شد که با رایزنی طلبکاران زندانیان توسط  مسئولان دستگاه قضا ، اعضای ستاد دیه و شورای حل اختلاف نسبت به آزادی آنها اقدام خواهد شد .

حسینی با اشاره به اینکه دفتر انجمن حمایت از زندانیها در خود اداره زندان نوشهر مستقر است . افزود : خیرانی که تمایل دارند در آزادی زندانیها مشارکت مالی و غیرمالی داشته باشند. این دفتر همه روز آماده دریافت کمکهای آنان است .

وی عملکرد انجمن حمایت از زندانیهای شهرستان نوشهر را در سطح استان موفق خواند و یادآور شد : این انجمن در سال گذشته با کمک خیرین رتبه نخست را در سطح استان مازندران کسب کرد و امسال نیز برای آزادی زندانیها آمار خوبی ارائه داده است .

حسینی از همکاری مسئولین قضا و مدیرکل زندانهای استان مازندران و رئیس ستاد دیه غرب مازندران و خیرینی که برای آزادی تعداد بسیاری زندانیان مالی کمک می کنند . تقدیر و تشکر نمود .

رئیس اداره زندان نوشهر عنوان نمود : خیرینی که تمایل دارند در امر خیر آزادی زندانیهای جرائم مالی غیرعمد مشارکت نمایند می توانند از طریق شماره بانک ملی : ۰۱۰۵۸۰۹۳۲۱۰۰۵ یا شماره کارت بانک ملی ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۱۰۲۷۱ و  شماره حساب بانک رسالت : ۱۰۵۷۳۹۸۱۳۱