رئیس شورای شهر نوشهر : از بدنه شهرداری کسانی که همراه با ما نیستند ؛ تشریف ببرند

دکتر مهدی اسحاقی رئیس شورای اسلامی شهر نوشهر ، در مراسم معارفه سرپرست شهرداری نوشهر که عصر روز گذشته با حضور اعضای شورا و کارکنان شهرداری در سالن شهرداری نوشهر برگزار شد ، ضمن بیان اینکه از ابتدا با انتخاب شعبان نژاد عده ای در شهرداری ، مخالف بودند و همراه نبودند . افزود : از این به بعد کسانی که در شهرداری با شورا همراه نیستند ، بدون تعارف تشریف ببرند .

به گزارش اخبار جدی ، مهندس مجید شعبان نژاد ( بیست و پنجمین شهردار نوشهر ) پس از ۸ ماه و چند روز خدمت در شهر نوشهر استعفا داد و هر پنج نفر اعضای شورای شهر نیز با استعفای وی موافقت کردند .

رئیس شورای اسلامی شهر نوشهر در مراسم معارفه سرپرست جدید شهرداری ، مشکلات شخصی شعبان نژاد را دلیل استعفای وی اعلام کرد . لازم به ذکر است که شورای دوره چهارم  نیز، دلیل استعفای شیخ الاسلامی شهردار وقت را مشکلات شخصی اعلام کرده بودند .

در این مراسم ، دکتر اسحاقی ، مهندس رضا کاظم نژاد ( مسئول دفتر فنی شهرداری) را بعنوان سرپرست شهرداری معرفی کرد و گفت : تا سه ماه آینده شهردار جدید را معرفی خواهیم نمود . اراده شورا بر این است تا یکسال و نیم دیگر که تعهد داریم و در خدمت شهروندان هستیم ؛ ساختار را آماده و به امور شهری بپردازیم .

مهندس کاظم نژاد نیز طی سخنانی از اعتماد اعضای شورا نسبت به خودش تشکر نمود و با شکست نفسی گفت : همکارانی از نظر سن و سال بیشتر و با تجربه تر از من نیز در شهرداری وجود دارد که آنها این سمت را نپذیرفتند و این مسولیت را به من محول کردند .

photo_2018-05-27_22-47-16