یزدانی فرماندار نوشهر : به زودی نمای شهری ، در کمربندی اجرا می شود

به گزارش اخبار جدی ، فرماندار نوشهر در جمع اصحاب رسانه ، به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سال دهه مبارک فجر از  اجرای نمای شهری در کمربندی این شهر خبر داد و گفت : احداث زیرگذر و روگذر برای نمای شهر توریستی نوشهر ، زیبا نیست . لذا طی بازدیدی که با حضور مدیرکل راه و شهرسازی و مدیرکل راهداری از کمربندی نوشهر انجام شد ؛ علی‌رغم اینکه کمربندی در محدوده شهر قرار دارد و احداث میدان ممنوع است ؛ ورودی چهار راه نیرنگ نیز تبدیل به میدان خواهد شد که با مشارکت شهرداری و اداره راهداری انجام خواهد شد .

سعید یزدانی در ادامه سخنانش افزود : همچنین با موافقت شهردار ، گاردریل از مسیر میدان لتینگان تا پل کردیکلا جمع‌آوری و به جای آن بلوار احداث خواهد شد .

فرماندار همچنین به زیر گذر کردیکلا اشاره کرد و گفت : اگر چه احداث این زیرگذر فنی انجام نشده ، اما دیگر شاهد تصادفاتی در این نقطه نبودیم و باعث نجات جان خیلی از همشهریان و هموطنان شده است.

یزدانی از افتتاح ۱۴ طرح به ارزش بیش از ۵۷ میلیارد تومان ، در دهه فجر امسال خبر داد و تصریح کرد : تعداد ۹ پروژه مشارکتی توسط دهیاری ها به ارزش بیش از ۱۲ میلیارد تومان و کلنگ‌زنی ۴ پروژه با اعتبار بیش از ۱۱ میلیارد تومان می باشد. لازم به ذکر است که از اعتبارات سفر مقام معظم رهبری تعداد سه پروژه به ارزش ۳۹ میلیارد تومان و اعتبارات تملک و دارایی و سرمایه ای به مبلغ ۱۹ میلیارد تومان می باشد .

فرماندار نوشهر عنوان نمود : با بهره برداری از این طرح ها دهه فجر امسال برای ۲۱۳ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی ایجاد شد .

مجموعه خبری کرانه سبز