سرهنگ خسروی فرمانده نیروی انتظامی چالوس شد

به گزارش اخبار جدی ، جلسه تودیع ومعارفه فرماندهان انتظامی سابق وجدید شهرستان چالوس در محل فرمانداری این شهرستان ، با شکوه تمام برگزار شد .

دراین جلسه که با حضور ائمه جمعه ، جانشین انتظامی استان مازندران، فرماندار شهرستان چالوس و فرمانده سپاه و جمعی از مسؤلان محلی، با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار شد .

در این جلسه ، جانشین  نیروی انتظامی استان مازندران در سخنانی به صراحت و با قاطعیت  اعلام کرد: مقوله امنیت، خط قرمز نیروی انتظامی است که درکشور بطور عام ودر استان مازندران به عنوان منطقه گردشگری ومسافر پذیر، بطور خاص جزء خط قرمز این نیرو به شمار می آید.

سرهنگ سید موسی حسینی با اشاره به مهمترین مأموریت های نیروی انتظامی تصریح کرد: عمده مأموریت های نیروی انتظامی عبارتند از: مقابله  با بزهکاری های اجتماعی، برخورد جدی با برهم زنندگان نظم وامنیت عمومی، مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدرو سارقان که با تمام توان وظرفیت در انجام صحیح این مأموریت ها همواره وارد عمل می شود.

جانشین نیروی انتظامی  مازندران همچنین گفت:  تلاش و کوشش مجموعه نیروی انتظامی شهرهای سراسر استان مازندران با همکاری مردم ومسؤلان این استان، موجب شده تا توفیقات قابل توجهی در زمینه مبارزه جدی با سارقان مسلح وغیر مسلح، مافیای قاچاق، توزیع کنندگان عمده مواد مخدر، اخلال گران نظم و امنیت اجتماعی، مجرمان خطرناک با جرائم سازمان یافته، که این مأموریت ها با هدف تأمین امنیت وآسایش عمومی صورت می گیرند.

سرهنگ حسینی اظهارداست: تلاش ها وکوشش های شبانه روزی  نیروی انتظامی استان مازندران، کاهش سرقت، افزایش کشفیات مواد مخدر، کالاهای قاچاق، و بالا رفتن ضریب  امنیت درسطح این استان را در پی داشته است.

در این جلسه ، سرهنگ رضوانی، فرمانده  سابق انتظامی ناحیه چالوس طی سخنانی ضمن قدردانی از همکاری های مجموعه مردم ومدیران دستگاه های اجرایی و فرهنگی  شهرستان چالوس با نیروی انتظامی اظهار داشت: علیرغم گستردگی حوزه مأموریت نیروی انتظامی ناحیه چالوس، خوشبختانه همه مأموریت های این نیرو  با همدلی وتعامل  مردم و مسؤلان منطقه به خوبی انجام پذیرفته است .

سپس فرماندار شهرستان چالوس نیز در سخنانی ضمن قدردانی از تلاش فرمانده نیروی انتظامی سابق چالوس و پرسنل تحت امر، با ابراز خرسندی اظهار داشت: اگر چه دوران خدمت سرهنگ رضوانی دراین شهرستان کوتاه بود ؛ اما با تعامل وارتباطات خوبی که با مجموعه مسؤلان وشهروندان داشته بحمداله از نظر امنیت و توسعه ساخت وساز ها برای ستاد نیروی انتظامی این شهرستان موفقیت های خوبی داشته که جای تقدیر وتشکر است.

محمد ناصر زندی با ابراز امید واری برای موفقیت  فرمانده جدید انتظامی  شهرستان چالوس گفت: صمیمانه آرزو می کنم که فرمانده جدید انتظامی این شهرستان نیزکمافی السابق، با همکاری  متقابل مردم ومسؤلان منطقه توفیقات خوبی حاصل نماید.

درادامه حجت الاسلام والمسلمین جباری، امام جمعه چالوس  نیز طی سخنانی با تأسی از آیات، روایات واحادیث نبوی تصریح کرد: دراسلام بر وجود دو مقوله وموضوع مهم بسیار تأکید شده است : صحت و سلامتی عمومی و امنیت اجتماعی که حفظ نظم وتأمین امنیت عمومی بر عهده نیروی انتظامی است . جا دارد از تلاش و اهتمام سرهنگ رضوانی فرمانده پرتلاش انتظامی قبلی صمیمانه  تقدیر وتشکر کنم و برای فرمانده جدید نیز آرزوی موفقیت می کنم .

دراین جلسه همچنین سرهنگ خسروی فرمانده جدید نیروی انتظامی ناحیه چالوس نیز طی سخنانی ضمن اعلام آمادگی برای انجام خدمات و مأموریت های محوله به نیروی انتظامی، همه مردم و مسؤلان را به همکاری با این  نیرو  دعوت کرد.

درپایان حکم صادره از سوی فرمانده انتظامی کشور ، توسط جانشین انتظامی استان مازندران ، به سرهنگ خسروی، فرمانده جدید انتظامی چالوس اعطا شد.

لازم به ذکر است : سرهنگ خسروی پیش از این سمت ، رئیس پلیس امنیت عمومی نوشهر و جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نوشهر بوده است .

گزارش از حسینعلی آقابابایی پور