دروغ مصلحتی نماینده مجلس چه بود ؟!

به گزارش اخبار جدی ، دکتر قاسم احمدی لاشکی در جلسه شورای اداری سه شهرستان نوشهر و چالوس و کلاردشت که با حضور وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری و فرمانداران و مسئولین سه شهرستان در سالن ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار شد ؛ با اعلام اینکه من یک دروغ مصلحتی در فروردین امسال در نشست با خبرنگاران عنوان کردم ؛ افزود : آن زمان گفتم در انتخابات آتی کاندید خواهم شد ؛ فکر میکنند که ما مردم را به چشم رای نگاه میکنیم . در اینجا که کمتر از یک هفته به زمان ثبت نام کاندیداهای نمایندگی مانده است ؛ اعلام میکنم که در این دوره میخواهم استراحت کنم و کاندید نخواهم شد .

دکتر قاسم احمدی پیش از این سخنانش ، به افزایش قیمت بنزین اشاره کرد و گفت : در طرح سه فوریتی مجلس میخواستیم مبلغ بنزین را به قیمت قبل تصویب کنیم که با سخنان رهبر معظم ، آب روی آتش ریخته شد .

لازم به ذکر است که دکتر قاسم احمدی نماینده دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس و کلاردشت در استان مازندران است. او در دوران اصلاحات فرماندار بود و بعد از ریاست جمهوری احمدی‌نژاد عزل می‌شود. او در انتخابات مجلس دهم در لیست هر دو گروه یعنی اصولگرایان و لیست اعتدال و توسعه قرار می‌گیرد. اکنون در مجلس  نایب رئیس دوم کمیسیون آموزش و تحقیقات می باشد .

احمدی لاشکی از جمله نمایندگانی است که در خصوص ایجاد استان مازندران غربی فعالیت می‌کند. از دیگر فعالیت‌های ایشان در دوره نمایندگی اش تلاش برای ایجاد منطقه آزاد در نوشهر می باشد .