فرماندار چالوس در هفته دولت خبر داد : بیش از ۲۸ میلیاردتومان حجم اعتبارات پروژه های شهرستان چالوس

به گزارش اخبار جدی ، فرماندار چالوس در نشست خبری به مناسبت گرامیداشت هفته دولت بیان داشت : تنها کشوری هستیم که وابسته به هیچ کشور و ابر قدرتی نیستیم و این نشان دهنده این است که با وجود مشکلات انحراف پیدا نکردیم.

محمد ناصر زندی افزود : مردم همچنان به نظام پایبند هستند . هفته دولت زمان خوبی است که ارزیابی و رضایتمندی مردم از خدمت خود داشته باشیم .

وی همچنین گفت : نباید منافع ملی را فراموش کنیم . سرمایه اصلی ما سرمایه اجتماعی است . ترامپ و دست اندر کارانش به این موضوع رسیدند و متمرکز شدند .  در بخش اقتصادی تلاش آنها این بود که مردم به نظام و حاکم معترض شوند . مردم فهمیدند که دشمن انقلاب ، دشمن مردم نیز هست . ما انتقادات را می پذیریم . کم و کاستیها را نقد کنید ولی برخلاف مصلحت نظام حرکت نکنید . خدای نکرده به دشمن خوراک ندهید .

فرماندار چالوس اذعان داشت : امروز به فضای امیدواری  در کشور نیاز داریم . بزرگترین خیانت به مردم تلاش در جهت کوبیدن طبل نا امیدی است .

زندی به پروژه هایی که در دست اقدام است همانند : گازرسانی اشاره کرد و گفت : از آنجایی که به مرحله افتتاح نرسیدند ، این برنامه ها را در هفته دولت قرار ندادیم .

وی مجموع  پروژه های هفته دولت در شهرستان چالوس را تعداد ۳۲ پروژه عمرانی خواند و افزود : در این هفته ۳ کلنگ زنی و مابقی افتتاح می شوند که با اعتبار بیش از ۲۸ میلیاردتومان میباشد .

فرماندار چالوس اعتبارات سال ۹۸ از محل تملک و دارایی را مبلغ ۵ میلیارد و ۲۴۸ میلیون تومان اعلام کرد . بودجه مجموع عمرانی مبلغ ۲۵ میلیارد و ۲۴۲ میلیون تومان می باشد .

زندی از آزادسازی و افتتاح خط ساحلی چالوس به زودی خبر داد و گفت : ۶۵ درصد آزاد سازی انجام شد . در این مسیر ۷ ویلا باقی مانده است.

فرماندار چالوس اهم پروژه‌های شهرستان چالوس را افتتاح پل متکارود بار در بخش مرزن اباد نام برد و افزود : کلنگ زنی گاز رسانی به روستاهای فشکور.  ناتر. تله . مرس . بیده نو . خارس و افتتاح گاز ماسال و ورزان و همچنین افتتاح طرح آبخیزداری در روستای ناتر و افتتاح مجتمع تفریحی استخر سر پوشیده در مرزن اباد ، افتتاح فیدر کمربندی چالوس و فیدر پست انتقال چالوس ، افتتاح هتل آپارتمان نیک حاتم ، افتتاح دیوار حفاظتی رودخانه سردابرود،  کلنگ زنی تثبیت بستر و احداث کانال و دیوار حفاظتی نجار کلا ، افتتاح دفتر کانون بازنشستگان تامین اجتماعی ، افتتاح برق رسانی روستای پوستین اباد ، افتتاح اسفالت روستای میانکی و افتتاح یک حلقه چاه در هرطه کلا هچیرود و رفع ضعف ولتاژ برق این روستا و .. را نام برد .