جهانگیری قول تزریق بودجه در اتمام پروژه زباله سوز نوشهر را داد

به گزارش اخبار جدی ، معاون اول رئیس جمهور صبح امروز در سالن بندر نوشهر بیان داشت : آمریکا دولتها و شرکتهای جهان را ترغیب به تحریم علیه ایران می کند و تلاش دارد تا اقتصاد ایران را به فروپاشی بکشاند .

اسحاق جهانگیری افزود : از آنجایی که در دولتهای قبل هم مسول بودم ؛ اما سابقه ندارد که در سال تحریمی همانند امسال این همه پروژه افتتاح شود . مثل پروژه آزاد راه که از زمان مرحوم آیت اله رفسنجانی شروع شده بود . پروژه های دیگری مانند : ۱۱فاز پارس جنوبی راه اندازی شد . کارخانه های بزرگی مثل آلومینیوم در دست اقدام است .

وی به تحریم بنزین اشاره کرد و گفت : آمریکا فروش بنزین به ایران را ممنوع کرد . ما بدون اینکه قیمت بنزین را تغییر دهیم ، با تبدیل صنایع ، به صادر کننده بنزین تبدیل شدیم .اکنون ۱۱۰ میلیون لیتر در روز صادرات بنزین داریم .

معاون اول رئیس جمهور در خصوص ورزش اظهار داشت : پروژه ای با هزینه کم و بازده ای زیاد ، ورزش است . در زمان  مسابقات بین المللی من هم همانند شما در پای تلویزیون اشک می ریزم و داد میزنم . اعتقاد دارم باید زیر ساخت ورزشی را در تنگناهای بودجه انجام دهیم .

جهانگیری افزود : استان مازندران استان کلیدی و راهبردی کشور است . باید کشاورزی و دریا و گردشگری مورد توجه جدی قرار گیرد . مساله پسماند که مردم را آزار میدهد ، ۳۰میلیارد تومان پروژه زباله سوزنوشهر کسری دارد که کمک میکنیم که این پروژه به اتمام برسد .  راه زیر گذر کمربندی نوشهر که امام جمعه مطرح کردند را هم پیگیری میکنیم . زندان نوشهر هم باید به جای مناسبی انتقال یابد . در خصوص ارتقای منطقه سیسنگان به بخش ، از این تریبون قولی نمیدهم ؛ ولی بررسی کارشناسی خواهد شد .

معاون رئیس جمهور از شهرهای استان مازندران به سر زنده گی نام برد و عنوان کرد : از روحیه با نشاط مردم شمال که در منطقه سر سبز زندگی میکنند ، انسان شاد می شود.

وی در پایان سخنانش گفت : رهبر معظم انقلاب به کل کشور توجه دارد ، خصوصا در مناطق محروم ، از بسیج سازندگی پیمانکار استادیوم ورزشی شهداء نوشهر تشکر میکنم .

لازم به ذکر است : معاون اول رئیس جمهور برای افتتاح استادیوم ۵ هزار نفری شهداء نوشهر که هدیه مقام معظم رهبری بود ؛ به همراه سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و حسین زادگان استاندار مازندران و مسئولین شهرستان در نوشهر حضور یافتند .