تجلیل فرمانده سپاه چالوس از خبرنگاران بسیج رسانه

به گزارش اخبار جدی ، فرمانده سپاه شهرستان چالوس در جمع خبرنگاران بسیج رسانه این شهرستان عنوان نمود : خبرنگاران عضو بسیج رسانه باید در تمام عرصه های سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی حضور فعال داشته باشند.

سرهنگ داغمه چی افزود : کما اینکه شما خبرنگاران بسیج رسانه خوشبختانه در تمام عرصه ها از جمله زمان حوادثی چون: سیل و مناسبت های مختلف حضور داشتید .

وی یادآور شد : خبرنگاران باید در راستای تقویت نظام گام بردارند . بسیج رسانه از فرهنگ بسیجی نشات گرفته ، یعنی بدون توقع و چشم داشتی ، به وظایف و رسالت خود عمل می کنند.

در ادامه جلسه نماینده ولی فقیه سپاه چالوس نیز ضمن سخنانی ، ایجاد و تقویت و تثبیت در شناخت و همچنن ایجاد و تغییر در نگرش و نیز ایجاد و تثبیت در رفتار را ویژگی و لازمه تغییر و تحول هر جامعه ای برشمرد .

حجت الاسلام نبوی نقش رسانه ها را در گام دوم انقلاب مهم خواند و گفت : دمیدن روح “ما میتوانیم ” در جوانان و تقویت روحیه مقاومت و دشمن ستیزی و بیان دستاوردهای علمی و پژوهشی کشور و تقویت روحیه جهادی در نسل جوان و همچنین امید به آینده و نگاه خوش بینانه و باور مندی و جایگزینی نیروهای با انگیزه ، مدیر متخصص و متعهد و مطالبه گری و بیان کاستی ها و نقد منصفانه به همراه ارائه راه حل از ویژگی های یک رسانه انقلابی می باشد .

در ادامه حق شناس مسئول بسیج رسانه استان مازندران نیز به درد دلهای خبرنگاران بسیج رسانه گوش داد و از عملکرد بسیج رسانه چالوس که علی درخشیده بعنوان مسول بسیج رسانه برتر استان در همایش تجلیل از خبرنگاران در محمود اباد تجلیل شد ؛ تقدیر نمود .